icon
1 / 93
uplně nový setík a jěště přibude svetřík :-) ve stejném stylu
avatar

krásný věcičky a úplně všechny.

3. bře 2011
avatar

tak to je nádhera, závidím že tohle dokážete 🙂)

3. bře 2011
avatar

pěkné mooc!!!

3. bře 2011
avatar
3. bře 2011
avatar

@brusinka.pusinka kdy to čekáte?

3. bře 2011
avatar

@flagicka co čekáme ? my už Simonku Karamelku máme 😉

3. bře 2011
avatar

@brusinka.pusinka PARDON už jsem mrkla.....🙂

3. bře 2011
avatar

@flagicka nic se neděje 🙂 no já bych chtěla ale tělo už nemůže 😉

3. bře 2011
avatar

@brusinka.pusinka tak třeba dýl.....🙂

3. bře 2011
avatar

@flagicka to už né to bych byla moc stará matka "-) počkám si na babičkování 😉 Snad se dočkám 😉

3. bře 2011
avatar

@brusinka.pusinka 🙂 každý jak se cítíme přeju hodně zdraví

3. bře 2011
avatar

@flagicka 🙂 děkuji

3. bře 2011
avatar

úžasný kompletík!!! Úplně Vám tu dovednost závidím! Fakt šikulka!!! Nádhera!

3. bře 2011
avatar

@hejtmy moc děkujeme 🙂

3. bře 2011
avatar

Já chci být taky ta šikovná...😀

4. bře 2011
avatar

to jsou náplety na nožky nebo rukávky?? 🙂 moc povedené 😉

25. bře 2011
avatar

už to vidím, na nožky. je super a ještě se svetříkem, to nebude mít chybu 😉

25. bře 2011
avatar

@gabka32 svetříku už chybí jen rukávky doděláme a budeme nosit pak fotnu 😉 a děkujeme

25. bře 2011
avatar

super!!!! moc hezký!!! chytám chytám inspiraci, asi se taky vrátím k pletení, ale už jsem nepletla asi 20let. Tak nevím jestli to zvládnu. Jsi fakt moc šikovná!!!

20. led 2012