
tak to je nádhera, závidím že tohle dokážete 🙂)
pěkné mooc!!!
@brusinka.pusinka kdy to čekáte?
@flagicka co čekáme ? my už Simonku Karamelku máme 😉
@brusinka.pusinka PARDON už jsem mrkla.....🙂
@flagicka nic se neděje 🙂 no já bych chtěla ale tělo už nemůže 😉
@brusinka.pusinka tak třeba dýl.....🙂
@flagicka to už né to bych byla moc stará matka "-) počkám si na babičkování 😉 Snad se dočkám 😉
@brusinka.pusinka 🙂 každý jak se cítíme přeju hodně zdraví
@flagicka 🙂 děkuji
úžasný kompletík!!! Úplně Vám tu dovednost závidím! Fakt šikulka!!! Nádhera!
@hejtmy moc děkujeme 🙂
Já chci být taky ta šikovná...😀
to jsou náplety na nožky nebo rukávky?? 🙂 moc povedené 😉
už to vidím, na nožky. je super a ještě se svetříkem, to nebude mít chybu 😉
@gabka32 svetříku už chybí jen rukávky doděláme a budeme nosit pak fotnu 😉 a děkujeme
super!!!! moc hezký!!! chytám chytám inspiraci, asi se taky vrátím k pletení, ale už jsem nepletla asi 20let. Tak nevím jestli to zvládnu. Jsi fakt moc šikovná!!!
krásný věcičky a úplně všechny.