Maminčino pletení a hačkování pro Karamelku
vše co je v tomto albu je moje práce pro moji milovanou dcerku🙂





























































































@gabka32 Děkuji Gabko 😉
Holka, kde na to bereš čas? 😀 Ale máš to krásný.
@zuhur hihi no čas je vždy když sedím třeba na lavičce u písku s malou🙂 a nebo večer při televizi 😉 ;
Další šikovná maminka....
@zuzka72 Zuzi díky 😉
Krásné věcičky. Šikovná maminka!!! Zatím můžu jen závidět, i když se taky snažím o nějaké to tvořeníčko pro mojí Barču a neteřinku Áďu.
brusinko klobouk dolů......ja ti pošlu fotky mých vln.kamarádka mi přivezla tak 2 krabice.škoda že bydlíš tak daleko.rada bych pletla na lavičce s tebou.
šikovná maminka určitě si to karamelka zaslouží kde bereš ty napady
@andrejka100 díky no buď pletu či háčku dle své fantazie a někdy se nechám inspirovat jinými holkami😀
jé, krása, škoda že neumím ani plést ani háčkovat... ale sem tam něco spíchnu a čepičky holt dokoupíme 🙂, i když kam se ty kupovaný hrabou
@mates22 no já se snažím😀 a i pomalu se chytám šití😀 jde to ztuha ale nevzdavám se😵
brusinko to je nádhera-já ted háčkuji papučky a balerínky.pak ukážu.jen tak dál.......
šikulka 🙂