icon
avatar
brusinka.pusinka
3. bře 2011

Maminčino pletení a hačkování pro Karamelku

vše co je v tomto albu je moje práce pro moji milovanou dcerku🙂

avatar

šikulka 🙂

25. bře 2011
avatar

@gabka32 Děkuji Gabko 😉

25. bře 2011
avatar

Holka, kde na to bereš čas? 😀 Ale máš to krásný.

23. čer 2011
avatar

@zuhur hihi no čas je vždy když sedím třeba na lavičce u písku s malou🙂 a nebo večer při televizi 😉 ;

27. čer 2011
avatar

Další šikovná maminka....

26. říj 2011
avatar

@zuzka72 Zuzi díky 😉

26. říj 2011
avatar

Krásné věcičky. Šikovná maminka!!! Zatím můžu jen závidět, i když se taky snažím o nějaké to tvořeníčko pro mojí Barču a neteřinku Áďu.

9. pro 2011
avatar

brusinko klobouk dolů......ja ti pošlu fotky mých vln.kamarádka mi přivezla tak 2 krabice.škoda že bydlíš tak daleko.rada bych pletla na lavičce s tebou.

4. led 2012
avatar

šikovná maminka určitě si to karamelka zaslouží kde bereš ty napady

12. bře 2012
avatar

@andrejka100 díky no buď pletu či háčku dle své fantazie a někdy se nechám inspirovat jinými holkami😀

12. bře 2012
avatar

jé, krása, škoda že neumím ani plést ani háčkovat... ale sem tam něco spíchnu a čepičky holt dokoupíme 🙂, i když kam se ty kupovaný hrabou

12. bře 2012
avatar

@mates22 no já se snažím😀 a i pomalu se chytám šití😀 jde to ztuha ale nevzdavám se😵

12. bře 2012
avatar

brusinko to je nádhera-já ted háčkuji papučky a balerínky.pak ukážu.jen tak dál.......

15. čer 2012