icon
33 / 93
jěště musíme vymyslet aplikaci ;-)
avatar

taky se to chci naučit...jak dlouho tak trvá jedna čepička?

12. bře 2012
avatar

@twistinka123 Já ji mám tak za jeden den když to spočítám😀 a to háčkuji pomalu😀

12. bře 2012
avatar

@brusinka.pusinka no já to neumím vůbec takže jsem na sebe zvědavá🙂 nemáš nějaký návod pro začátečníky?🙂

12. bře 2012
avatar

@brusinka.pusinka ěkujuuuu!!!! a háček máš taky 3,5cm?

12. bře 2012
avatar

@twistinka123 mám háčku víc záleží na vlně nebo přízi, pokud je vlna tlustá mám větší háček, a pokud přízi tak většinu používám 2,5 nebo 3.5 háček🙂

12. bře 2012
avatar
12. bře 2012
avatar

@twistinka123 není zač😵

12. bře 2012