
29 / 93
máme nový klobouček.....
brusinka.pusinka
autor@bu_bu co není jěště může bít né 😉
8. dub 2011
@brusinka.pusinka no to jo, já bych třetí chtěla, ale klidně i kluka 🙂 Ale holčičku bych aspoň parádila 😀
8. dub 2011
Simonko, máš moc šikovnou maminku 🙂
8. dub 2011
ten je krásný! škoda, že nemám holčičku 🙂))