
48 / 93
a ušanka pro moji princeznu ;-)
brusinka.pusinka
autor@kooblich děkujeme
14. pro 2011
Ta se povedla. Z čeho si háčkovala? Já pořád přemýšlím nad přízí, která by Sofču nijak nekousala a byla pro ni příjemná.
14. pro 2011
@brusinka.pusinka a jak si dělala ty ruličky dlouhé?
14. pro 2011
brusinka.pusinka
autor@asmeena Veruško, dělala jsme z vlny Elen nakupiji více na stránkách Toptexu, už dlouhá léta 😉
Jinak je to uháčkované jednoduše, udělaš retízkový řetěz a do každého řetízkového oka uděláš podle vlny 2až3 dlouhé sloupky a asamo se ti to zatočí 😉 tyto ruličky jsou z 50 řetízkových oček 😉
15. pro 2011
MOc jí to sluší a mamka je šikulka!
15. pro 2011
ta je skvělá!!