
60 / 93
čepička k nové bundičce:-D
brusinka.pusinka
autor@ikarkulka Kako jo přesně to je ta bundička😀
27. únor 2012
Jsi šikula, pleteš i na zakázku? Musím vyzkoušet Terezce čepky, jestli je má ještě dobré či se budeme ohlížet po nových... 🙂
28. únor 2012
brusinka.pusinka
autor@daluri Mirko klidně pro Terezku uháčkuji😀
28. únor 2012
@brusinka.pusinka Beru Tě za slovo a dám vědět, až jí čepky co máme vyzkouším 🙂
28. únor 2012
brusinka.pusinka
autor@daluri 🙂 jasně 😀
28. únor 2012
to je ta "vtipná" bundička, co? 😀