
Krásný 🙂
tak to je super
uzasne!!!
@werronik
@bufina
@johnatanka
@j.cien děkujeme mockrát .-)
Moooc krásný. 🙂 Opravdu šikovné ručky. 🙂
@zirafka89 děkujeme
nádhera!
krásné 😵
Tak to je nádhera. To by se mi taky pro Terezku líbilo... 🙂
Tak ta je kočanda 🙂))
Taková frajerka krásná 🙂))
tu je perfektná !
mohla bych pprosit o návod na bekovku? Je úžasná 🙂
@ssimmikk v Ip 😉
děkuju moc, jsi šikulka 🙂
@ssimmikk není zač a děkuji 😉
tak tohle je luxusní a berušce to moc sluší!!!! Frajerka!!!!
@moscabianca děkujeme nosíme už druhý podzim ve fotoalbu jeme do školky je v něm vyfocená 😉
No tak to je teda boží😀
@kettm děkujeme stále nosíme 😉
Na tu bekovku, nemáte návod? Je boží🙂
@kettm mám tady je http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1853
Děkuju, hodná🙂
@kettm není zač 😉
teda bomba, na bekovku navod mam, ale co ta salka? na dylku a kazdou radu pridavat do predchoziho 1 sloupku dva? tkahle to vypada moc hezky
@skorepka je uháčkovaná s kytiček a sešitá 😉 jako ta 3 barevná co je na předchozích obrázcích.... 😉
aha, takhle to nevypada 🙂
Je to moc krásný komplet.
Mohla byste mi poradit, jak na tento střih bekovky? Děkuji.