icon
avatar
brusinka.pusinka
27. črc 2013

Něco Vám pošeptám.... UŽ MÁM 4 .....

avatar

Dodatečně všechno nejlepší Karamelce k narozeninkám.

1. srp 2013
avatar

super mít narozeniny v létě!!!! přejeme všechno nej nej!!!

7. srp 2013
avatar

@evita_ij moc děkujeme jojo je to fajn 🙂

7. srp 2013