icon
5 / 271
jéééé co to tam máte?----
avatar

krásný účes a krásný úsměv🙂

7. únor 2011
avatar

@elviie děkujeme jen jsem trochu vysušili na vlažno fénem a protřepaly rukou malé už pak drží samo 😉

7. únor 2011
avatar

Ty brďo, u kterého profíka jste byli? Moc jí to sluší! 🙂

9. únor 2011
avatar

@daluri ahojky byli jsme v kadeřnictví Soňa u kosmosu🙂je tam šikovná kadeřnice🙂a děkujeme

10. únor 2011
avatar

Moc krásné.

14. únor 2011
avatar

@benjik děkujeme

14. únor 2011
avatar

Krásná modelka 🙂

24. únor 2011
avatar

@radule82 děkujeme🙂

24. únor 2011
avatar

Krásná princezna, moc jí to sluší🙂

25. únor 2011
avatar

@kackark moc děkujeme .-)

25. únor 2011