
5 / 271
jéééé co to tam máte?----
brusinka.pusinka
autor@elviie děkujeme jen jsem trochu vysušili na vlažno fénem a protřepaly rukou malé už pak drží samo 😉
7. únor 2011
Ty brďo, u kterého profíka jste byli? Moc jí to sluší! 🙂
9. únor 2011
brusinka.pusinka
autor@daluri ahojky byli jsme v kadeřnictví Soňa u kosmosu🙂je tam šikovná kadeřnice🙂a děkujeme
10. únor 2011
Moc krásné.
14. únor 2011
brusinka.pusinka
autor@benjik děkujeme
14. únor 2011
Krásná modelka 🙂
24. únor 2011
brusinka.pusinka
autor@radule82 děkujeme🙂
24. únor 2011
Krásná princezna, moc jí to sluší🙂
25. únor 2011
brusinka.pusinka
autor@kackark moc děkujeme .-)
25. únor 2011
krásný účes a krásný úsměv🙂