icon

☹ ☹ 40.1°C střídá 39,6°C ☹ ☹ raději bych byla já marod než moje malinkaté☹

avatar

to už je hodně,chděrka malá.od té doby,co můj syn měl tuhle teplotu a febrilky nakonec,se teplot bojím jak čert kříže. přeji malé brzké uzdravení.

5. pro 2012
avatar

@petamaskova děkujeme no dáváme diazepan..... uvidíme co řekne pan dokror v 11 hodin ve výsledcích

5. pro 2012
avatar
5. pro 2012
avatar

skoré uzdravenie bambulke našej

5. pro 2012
avatar

@monr děkujeme no snad jo☹ ve výsledcích nic není☹ ale teploty jsou stálé☹

5. pro 2012
avatar

joj, drobárko, nech jej to šikovno prejde

5. pro 2012
avatar

drobátko

5. pro 2012