a jelikož mám dobrou náladu, jsme šťastná spokojená a občas unavená .... ale jsem máma dvou užasných dětí a manželkou báječného muže tak trocha moji relax muziky.... kdo chce poslechne si semnou :_) cmuk Koníku a díky že jsi 😵
brusinka.pusinka
autor@m_d 🙂
21. únor 2013
taky mám super manžela a nikdy bych ho nevyměnila. 🙂
21. únor 2013
je krásné číst, že tu někdo chválí svého manžela....v poslední době mám pocit, že tu ženy mají děti jen ze samýma debilama, idiotama a bůh ví čím ještě :-/ přitom i já mám báječného manžela 🙂