a nám začlo období PROČ 😀 je to užasné jak odpovídame 100x na jednu otázku 😀 X-)
soucítím :D
26. led 2012
brusinka.pusinka
autor@hnedoocka23
@beli32 není proč, já se na to těšila je to nejkrásnější období co znám u človíčka co se učí mluvit 😀 já jsem v klidu horší to mají asi ve školce paní učitelky 😀 😵 oni už mě upozornili že se ji pusinka nedá zavřít .-d
26. led 2012
to my zatím máme jemon: co to je to?
26. led 2012
My máme doma to samé :D Někdy je to vážně na odstřel :D
26. led 2012
A u nás začala období, kdy se na vše říká Ně,ně,ně...
26. led 2012
😀