ale jinak jsme naprosto normální rodinka😀
brusinka.pusinka
autor@skurinka 😀 jo to ona pořád ale je to tak na 100x😵
5. bře 2012
Krásně jim to jde, to se musí nechat 😀
5. bře 2012
bylo to supr.šikovná holčička
6. bře 2012
ale jinak jsme naprosto normální rodinka😀
@skurinka 😀 jo to ona pořád ale je to tak na 100x😵
Krásně jim to jde, to se musí nechat 😀
bylo to supr.šikovná holčička
este jednouu..super