icon

Bože jak bych nafackovala těm,kteří bezestudu berou peníze od státu a nadávají,a pritom by mohly pracovat.....nemyslím tím maminky na rodičovské příspěvku......ale ty co,prostě využívají systém dávek........je mi znich na zblití....☹

avatar

jj ,někteří opravdu jinou možnost nemají ,ale nejvíc nadávají ti ,co v životě pracovat nebudou :-/

8. led 2014
avatar

Přesně.....nejde o ty co opravdu nemůžou......ale o ty co nechcou.....a znám jich hodně.....

8. led 2014