icon

bože snad už nikdy..... magnetická rezonance je horší jak jízda na centrifuze..... děkuji za moji rodinu a mého úžasného,skvělého a božského manžela..... mám je neskutečně ráda

avatar

Na to chodil můj otčím ma roztroušenou sklerózu copak vám je držím palce......

2. dub 2014
avatar

@olinaaaaa ale nějak záda bolí... a špatný obratel ne jeden ☹ tak se uvidí ☹

2. dub 2014
avatar

:( to je ma skulioza prd ...držím palce

2. dub 2014
avatar

@olinaaaaa děkuji, tu mám také oboustrannou ☹

2. dub 2014
avatar

Já na pravou stranu jen to je me lito

2. dub 2014