brusinka.pusinka
autor@olinaaaaa ale nějak záda bolí... a špatný obratel ne jeden ☹ tak se uvidí ☹
2. dub 2014
:( to je ma skulioza prd ...držím palce
2. dub 2014
brusinka.pusinka
autor@olinaaaaa děkuji, tu mám také oboustrannou ☹
2. dub 2014
Já na pravou stranu jen to je me lito
2. dub 2014

Na to chodil můj otčím ma roztroušenou sklerózu copak vám je držím palce......