icon

bože to je bolet zvrklý kotník to snad ani není pravda😀 bolíííí☹

avatar

Mno neříkajte že vám ta octová mast nepomáhá

5. bře 2012
avatar

Míšo nepomáhha nepomáha☹

5. bře 2012
avatar

@brusinka.pusinka vinovy obklad je lepsi.

5. bře 2012
avatar

@basimka no myslím že lékař na chirurgii to jistí.-D

5. bře 2012
avatar
5. bře 2012