icon

čteme přáníčka a sms a vyřizujeme telefonáty a teď mi malá říká🙂 No vidiš mami jsme nejduležitější na světě😀........a má pravdu pro mě je to nejduležitější spolu s mým synem a mou rodinou🙂

avatar

přeju dcerce krásné narozeniny..dnes slavíme spolu 🙂

27. črc 2012
avatar

@sidynka Jéééé tetoooo všechno nejlepšíííí 🙂 =o*
A Karamelce takéééé 🙂

27. črc 2012
avatar

@sidynka tak velká gratulka 🙂
@lukyte děkujeme

27. črc 2012
avatar

@lukyte díky brouku 🙂

27. črc 2012
avatar

Také se přidáváme ke gratulacím, přejeme hodně štěstíčka, zdravíčka a moře rodinné lásky... .o)))

28. črc 2012