čteme přáníčka a sms a vyřizujeme telefonáty a teď mi malá říká🙂 No vidiš mami jsme nejduležitější na světě😀........a má pravdu pro mě je to nejduležitější spolu s mým synem a mou rodinou🙂
brusinka.pusinka
autor27. črc 2012
Také se přidáváme ke gratulacím, přejeme hodně štěstíčka, zdravíčka a moře rodinné lásky... .o)))
28. črc 2012
přeju dcerce krásné narozeniny..dnes slavíme spolu 🙂