dneska byl krásný den 🙂 byl můj a byl od rána celý vysmáty.... miluji když mi moje děti přeji a když jsem v pyžamu a když mi celý den dávají pusinky a pořád dola říkají jak jsou rádi že mě mají.... Miluji je🙂
@ikarkulka jj narozeniny už jen dva ročky do kulatin😀
tak všechno nejlepší 😵
Děkuji Kájko🙂
@ikarkulka
všechno nejlepší hodně zdraví
@andrejka100 děkuji
všechno nejlepší 😵...
@beruskanula děkuji moc.-)
Všechno nejlepší, hlavně zdravíčko a ať ti všichni doma dělají stále radost.
@asmeena Verunko díky
brusinko všechno nejlepší hlavně zdraví a spokojenou rodinu
@martinapleteni Moc díky.-)
Všechno nejlepší k narozeninám. Ať se ti splní vše co si přeješ 😉
@zuhur děkuji
Ještě jednou vše nejlepší, už jsem přála včera na FB ...ale jako koníkovka musím popřát i tady!! 🙂
@daluri Miruško moc moc děkuji.-)
A já to včera prošvihla ☹ Ale i ttak dneska dodatečně přeju všecičko nejlepší!!!!
@nikiii Moc díky
Taky se připojuji,sice opožděně,ale přeci...tak krásné narozeniny,hlavně hodně zdraví,štěstí,spokojenou rodinku 🙂
Taky ještě dodatečně všechno nejlepší a ať je vždy nebe modré a voda mokrá 😉 😵
A za dva roky kulatý jo? Tak to tu 30-ku pak pořáááádně oslav.. 😉 😀
@peroli 😀 jasně ale já jsme na svůj věk hrdá nevadí mi napsat že budu mít 40 let😀 jsem žena ve zralém věku😀 a miluji svůj věk jsem jaká jsme a budu taková i v 50 i 60 teda pokud se dožiji😀
no tak to ti také gratuluju k narozenim!!! vše nej lepší🙂 taky mám do kulatin kousek, tři ročky a cítímto stejně - nestydím se a jsem hrdá na svůj věk. Tak si narozeniny PARÁDNĚ UŽIJ🙂
narozeniny?