icon

dneska byl krásný den 🙂 byl můj a byl od rána celý vysmáty.... miluji když mi moje děti přeji a když jsem v pyžamu a když mi celý den dávají pusinky a pořád dola říkají jak jsou rádi že mě mají.... Miluji je🙂

avatar

narozeniny?

2. dub 2012
avatar

@ikarkulka jj narozeniny už jen dva ročky do kulatin😀

2. dub 2012
avatar

tak všechno nejlepší 😵

2. dub 2012
avatar

Děkuji Kájko🙂
@ikarkulka

2. dub 2012
avatar

všechno nejlepší hodně zdraví

2. dub 2012
avatar
2. dub 2012
avatar

všechno nejlepší 😵...

2. dub 2012
avatar

@beruskanula děkuji moc.-)

2. dub 2012
avatar

Všechno nejlepší, hlavně zdravíčko a ať ti všichni doma dělají stále radost.

2. dub 2012
avatar

@asmeena Verunko díky

2. dub 2012
avatar

brusinko všechno nejlepší hlavně zdraví a spokojenou rodinu

2. dub 2012
avatar
2. dub 2012
avatar

Všechno nejlepší k narozeninám. Ať se ti splní vše co si přeješ 😉

2. dub 2012
avatar

@zuhur děkuji

2. dub 2012
avatar

Ještě jednou vše nejlepší, už jsem přála včera na FB ...ale jako koníkovka musím popřát i tady!! 🙂

3. dub 2012
avatar

@daluri Miruško moc moc děkuji.-)

3. dub 2012
avatar

A já to včera prošvihla ☹ Ale i ttak dneska dodatečně přeju všecičko nejlepší!!!!

3. dub 2012
avatar

@nikiii Moc díky

3. dub 2012
avatar

Taky se připojuji,sice opožděně,ale přeci...tak krásné narozeniny,hlavně hodně zdraví,štěstí,spokojenou rodinku 🙂

3. dub 2012
avatar

Taky ještě dodatečně všechno nejlepší a ať je vždy nebe modré a voda mokrá 😉 😵
A za dva roky kulatý jo? Tak to tu 30-ku pak pořáááádně oslav.. 😉 😀

3. dub 2012
avatar

@peroli 😀 jasně ale já jsme na svůj věk hrdá nevadí mi napsat že budu mít 40 let😀 jsem žena ve zralém věku😀 a miluji svůj věk jsem jaká jsme a budu taková i v 50 i 60 teda pokud se dožiji😀

3. dub 2012
avatar

😵

3. dub 2012
avatar

no tak to ti také gratuluju k narozenim!!! vše nej lepší🙂 taky mám do kulatin kousek, tři ročky a cítímto stejně - nestydím se a jsem hrdá na svůj věk. Tak si narozeniny PARÁDNĚ UŽIJ🙂

3. dub 2012