dneska je to 35 měsíců co na Nás vykoukla naše Karamelka🙂 poslední měsíc a bude z ní oficiálně velká slečna🙂a maminka pujde do práce😀
brusinka.pusinka
autor😀 já se zpět do práce i těším🙂
27. čer 2012
to bud rada že maš praci jistou
27. čer 2012
@weri1 tak co další mimčo
27. čer 2012
já se takky těším do práce jenže já jdu až za rok.
27. čer 2012
@andrejka100 ne ne to ne 🙂
27. čer 2012
toho se děsím už teď 😀 ale já tajně doufám, že mi ho nevezmou do školkyy 🙂