icon

dneska je to 35 měsíců co na Nás vykoukla naše Karamelka🙂 poslední měsíc a bude z ní oficiálně velká slečna🙂a maminka pujde do práce😀

avatar

toho se děsím už teď 😀 ale já tajně doufám, že mi ho nevezmou do školkyy 🙂

27. čer 2012
avatar

😀 já se zpět do práce i těším🙂

27. čer 2012
avatar

to bud rada že maš praci jistou

27. čer 2012
avatar

@weri1 tak co další mimčo

27. čer 2012
avatar

já se takky těším do práce jenže já jdu až za rok.

27. čer 2012
avatar

@andrejka100 ne ne to ne 🙂

27. čer 2012