icon

Dneska má naše děvčátko 4 a půl ročku......jak rychle to letí....je to naše úsměvavé,ubrebtané,zvídavé a věčné trdlující štěstíčko.....milujeme ji :-*

avatar

Náš chlapeček má dneska 4. Kde je to moje hodny miminko? Ted je to takovej dacánek ☹

27. led 2014
avatar

@ivonek vše nej přejeme

27. led 2014
avatar

Děkujeme 🙂

27. led 2014