icon

Dneska my bylo smutno jak jsme malou oblékala do mrazů☹ a Karamelka mi říká"Mamííí neboj ja nezmrznu, jedu autem a tatínek zatopí víš" musela jsme začít smát...sluníčko moje starostlivé 😀

avatar

a moje dítko v tomhle mrazu se školou jdou bobovat

31. led 2012
avatar

@andrejka100 tak to se mi zdá krajně nezotpovědné od učitelů....... no já bych nesouhlaila při takto vysokých mrazech je to dost nebezpečné☹

31. led 2012
avatar

třeba místo bobování s nima pujdou do tělocvičny to by bylo nejlepší

31. led 2012
avatar

@andrejka100 no myslím že by to bylo uplně supr než bobování v mrazech 😀

31. led 2012
avatar

no to já taky uvidíme až příde

31. led 2012
avatar

No ta je starostlivá,super🙂

31. led 2012
avatar

@kukynka2 Jojo ona nás vždy ubezpečuje že je vvše ok, i jak spadne řekne nic se nestalo opravdu jsem ok😀 a za chvíly mě bolí nějak kolínko mamí😀 😵 prostě naše papulka

31. led 2012
avatar
31. led 2012
avatar

to je beruska 😵

1. únor 2012
avatar

@mamkamarketa Jojo je jak jsme pro mi Marki přišla říká mami vidíš jsem celá😀....nezmrzla jsem😀

1. únor 2012
avatar

@brusinka.pusinka 😀 ta je spravna!

1. únor 2012