dnešní cesta do školky byla užasná😀 díky za sáňky které mohu tlačit né táhnout😀
brusinka.pusinka
autor@kukynka2 takové máme červené http://www.kocarky-tako.cz/sanky/#
16. únor 2012
Jo jo, ty se dnes určo šikly... 🙂
16. únor 2012
brusinka.pusinka
autor@elis85😀
16. únor 2012
Jé a jaké to jsou?