ju, pamatuju si jak se loni šel podívat na maturity a letos je řada na něm, to letí! tak hodně štěstí 🙂
21. kvě 2014
brusinka.pusinka
autor@petamaskova děkujeme, prý foto až po .....tak budu čekat na pána elegána <3
21. kvě 2014
brusinka.pusinka
autor@madulinka děkujemě,ano ano letí to hrozně
21. kvě 2014
držíme pěsti a Simonka je kočka ♥
21. kvě 2014



hodně štěstí klukovi🙂