Doma je doma🙂 klid pohoda žádný stres🙂 Praha je krásná ale rušná ,hlučná,stresová..... týden mi bohatě stačil🙂 stihli jsme parník do zoo, Zoo, Petřín na 1.máje,Hradčana, a Vyšehrad a samozřejmě starou Prahu😀
@mixxinka já ti to neberu píši jen z mého pohledu bydleli jsme také na okraji ale musím říct že i tak byla hlučná oproti našemu městu a to nejsme malé město🙂 Hold každej je zvyklí na něco jiného🙂
hlavne, ze jste si to uzili 😵 a ano, doma je doma 😵....
Vítejte doma, rodinko... 🙂
@elis85 Ahojky Holky😵
Ani jsem nevěděla, že jste byli na tak dlouhém výletě...tak jste si to určitě užili!!!
@daluri Miruško jojo taková předdovča😀 bylo užasně🙂
a ja vzdycky kdyz zase odnekud prijedeme domu,tak si rikam,jak je tady krasne, jak super mame moznosti delat vsechno mozny....a az bude barak, tak me odsud uz nikdo nikam nedostane
hlavně, že jste si to užili............. pro mě bylo doma v Praze třicet let a teď mi už taky najednou připadá hlučná a zrychlená 🙂 , člověk rychle odvykne, ale i tak jí mám ráda
musím nesouhlasit.... Praha je sice hlučná, rušná a stresová, ale to je každé větší město... Bydlím zde již skoro 27 let, v zeleni, na okraji a je zde nádherně a neměnila bych 😉