icon

hračka co udělala největší radost hned po bačkůrkách😀

avatar

No to jsem chtěla klukům koupit, ale byl to asi hit letošních vánoc, protože jsem ji na poslední chvíli nikde nesehnala. Tak v březnu má Daník narozeniny, tak asi pořídíme 🙂

27. pro 2012
avatar

@zuzanaa. jj my sehnaly naštěstí včas🙂 jen jsme dokoupili nema🙂 a malá je z toho uplně paf a ve vaně je stím legrace ..... supr dárek🙂

27. pro 2012
avatar

malý taky dostal ...Nema, tak plave i ve vaně s ním o 106 😀

27. pro 2012
avatar

Teda, to je supr, vypadají jako živé. Jsou na baterky? Kde, kolik, moje oblíbená otázka...Jo a ty paličky jsem taky koupila, takže díky za tip.

28. pro 2012
avatar

@brusinka.pusinka Ahojky ...koukala jsem na rybičky a zrovna zkoukla nějaká další videa...a jen upozornění k videu : http://www.youtube.com/watch?v=9HiyhHsIKzU
Hned zezačátku videa....nevím jak to říct, ale máš to veřejnosti přístupné a být Tebou bych měla strach, že takový záběr jako je na začátku někdo hodně ošklivě zneužije .o(
Jinak je holčička moc pěkná .o) Ale podle mě to nestojí za to .o(

31. pro 2012