hračka co udělala největší radost hned po bačkůrkách😀
@zuzanaa. jj my sehnaly naštěstí včas🙂 jen jsme dokoupili nema🙂 a malá je z toho uplně paf a ve vaně je stím legrace ..... supr dárek🙂
malý taky dostal ...Nema, tak plave i ve vaně s ním o 106 😀
Teda, to je supr, vypadají jako živé. Jsou na baterky? Kde, kolik, moje oblíbená otázka...Jo a ty paličky jsem taky koupila, takže díky za tip.
@brusinka.pusinka Ahojky ...koukala jsem na rybičky a zrovna zkoukla nějaká další videa...a jen upozornění k videu : http://www.youtube.com/watch?v=9HiyhHsIKzU
Hned zezačátku videa....nevím jak to říct, ale máš to veřejnosti přístupné a být Tebou bych měla strach, že takový záběr jako je na začátku někdo hodně ošklivě zneužije .o(
Jinak je holčička moc pěkná .o) Ale podle mě to nestojí za to .o(
No to jsem chtěla klukům koupit, ale byl to asi hit letošních vánoc, protože jsem ji na poslední chvíli nikde nesehnala. Tak v březnu má Daník narozeniny, tak asi pořídíme 🙂