icon

huráááááá tak do školky už jsme přijatííííí malé se tam mo líbilo a už se moc těší 🙂

avatar

gratuluju 🙂

15. kvě 2012
avatar

@mates22 děkujeme

15. kvě 2012
avatar

gratulujeme.....

15. kvě 2012
avatar

@paja1975 děkujeme

15. kvě 2012
avatar

ja myslela,ze uz skolku mate. tak gratuluju

16. kvě 2012
avatar

@mamkamarketa my chodili do soukromé a pokud jsem doma není problém je totiž trošku dál od bydliště 🙂 ale teď už budu muset řešit to aby nebyla ve školce od rána do večera takže školku blíž domova🙂 a to se nám povedlo a jdeme do státní... malé se školka moc líbila.-)

16. kvě 2012
avatar
16. kvě 2012
avatar

bude mi simonka chybět ve školce, s ní byla legrace, tedka je to tam bez ni nuda :(

17. kvě 2012
avatar

@mickeyd však se za náma můžeš kdykoliv stavit Teto míško.-) Siminek tě Rád uvidí🙂

18. kvě 2012
avatar

@brusinka.pusinka Já vím a už to plánuji kdy se za vámi zastavím, tedka se trošku vykurýruji a pak pujdu k vám

18. kvě 2012