icon

Jedeme s Karamelkou autobusem a naproti sedí asi 6 etý chlapec se svým tatínkem🙂, Najednou se chlapeček nakloní ke mě a říká: paní nechcete být moje maminka .....vykulila jsme oči a řekla určitě máš hodnou a krásnou maminku.... chlapec odpověděl: mám ale my nemáme takovou krásnou holčičku 😀 Oba jsme se začly s tatínkem smát a tatínek pak říká , však si pořádně prohlídni a až budeš hledat slečnu na vdavání tak si ji najdi.... chlapec se podíval na tatínka a říká... no vidíš to mě nenapadlo , to je nápad.... a malá povídá.... omě beze mě 😀

avatar

Tak to je paráda! 🙂

18. čer 2013
avatar

karamelka už má 1 lásku?

19. čer 2013
avatar

@martinapleteni no má ve školce jmenuje se Samík 😀 prý si ji vybral on 🙂 tohoto chlapečka jsme viděli poprvé 😀

19. čer 2013
avatar

no nás školka teprve od září čeká tak uvidím Luky moc pozdravuje SIMONKU

19. čer 2013
avatar

to je kouzelné 🙂

21. čer 2013