jěště dvě noční a tradá na víkend do Luhačovic🙂 Karamelka se těší až bude spinkat v hotýlku🙂 a jak bude mlsat lázeňské oplatky🙂
brusinka.pusinka
autor@asmeena Verunko díky jojo mám 3 dny volna tak se těším🙂
15. srp 2012
Pořádně si to užijte... :o)
15. srp 2012
brusinka.pusinka
autor@elis85 Děkujeme teta🙂 pipince cmuk🙂
15. srp 2012
Užijte si to, má vám vyjít i krásné počasí.