icon

jěště dvě noční a tradá na víkend do Luhačovic🙂 Karamelka se těší až bude spinkat v hotýlku🙂 a jak bude mlsat lázeňské oplatky🙂

avatar

Užijte si to, má vám vyjít i krásné počasí.

15. srp 2012
avatar

@asmeena Verunko díky jojo mám 3 dny volna tak se těším🙂

15. srp 2012
avatar

Pořádně si to užijte... :o)

15. srp 2012
avatar

@elis85 Děkujeme teta🙂 pipince cmuk🙂

15. srp 2012