Karamelka: Mamí doblé láno, Dobré ráno princezno.... Mám hlad plosím si vajíčko šunku a chleba dík... a zmizela v koupelně😀 bylo 8.25hod.:-D
Dobrá objednávka 😀 Ještě, že ví co chce...
17. kvě 2012
brusinka.pusinka
autor@mates22 Jojo obkoukala od Táty🙂
@asmeena Verunko to ona ví moc dobře🙂 už je to hotový človíček se svým názorem... už ji musíme respektovat😀
17. kvě 2012
Náhodou super. Já nemůžu vypáčit ani z manžela co chce k snídani 😀
17. kvě 2012
brusinka.pusinka
autor@zuhur 🙂
17. kvě 2012
já z těch jejích hlášek nemůžu 😅 je úúúžasnááá 😵
17. kvě 2012
Ta je zlatá 🙂