Karamelka se koupe....a tatínek říká....zlato zpivej si abychom věděli ze jse Ti nic nestalo.....a z koupelny se ozývá....Rolničky rolničky kdopak Vám dal hlas......kašpárek maličký nebo děda mráz 🙂
Karamelka se koupe....a tatínek říká....zlato zpivej si abychom věděli ze jse Ti nic nestalo.....a z koupelny se ozývá....Rolničky rolničky kdopak Vám dal hlas......kašpárek maličký nebo děda mráz 🙂
Náhodou ještě před cca 14dny to zas tak neaktuální píseň nebyla! 🙂