Krásnou druhou advetní neděli....Karamelce je lépe...teplota sice je...přidal se kašel a rýma ale horečky zažehnány....cmuk všem a úsměv a pohodu :-*
už to bude jen lepší🙂 ať se brzo uzdraví holčinka🙂
9. pro 2012
přejem at se brzy uzdraví at je na vánoce zdravá
9. pro 2012
Tak to je moc dobře, posíláme spoustu pozdravů k rychlýmu uzdravení.