Krátká videa z Vánoční besídky🙂.... Víc videa má manža na kameře🙂 Bylo to moc moc krásné🙂 Dětičky byli šikovné🙂
Simonka je šikulka 🙂
19. pro 2012
brusinka.pusinka
autor19. pro 2012
Krásné 😵
20. pro 2012
brusinka.pusinka
autor@ikarkulka děkujeme
20. pro 2012
Hezké :o)