kufr zbalený a dneska tradááá na poslední noční a pak ráno směr Luhačovice😀DDDD a sluníčko nám bude přát😀DD malá se moc těší😀 a maminka také🙂
brusinka.pusinka
autor@kacka1983 děkujeme
16. srp 2012
Luhacivice jsou krasne, mame tam babi 🙂 prejeme hezkou dovcu ci vylet 🙂
16. srp 2012
brusinka.pusinka
autor@vendularynesova děkujeme my tam jezdíme jednou do roka😀 je to jen víkend pa-ne 😀 hold už musím na dovču počkat do příštího roku😀
16. srp 2012
Moc si to tam užijte 🙂
16. srp 2012
moc si to užíte at vam přeje počasí
16. srp 2012
Moc si to užijte 🙂