icon

kufr zbalený a dneska tradááá na poslední noční a pak ráno směr Luhačovice😀DDDD a sluníčko nám bude přát😀DD malá se moc těší😀 a maminka také🙂

avatar

Moc si to užijte 🙂

16. srp 2012
avatar
16. srp 2012
avatar

Luhacivice jsou krasne, mame tam babi 🙂 prejeme hezkou dovcu ci vylet 🙂

16. srp 2012
avatar

@vendularynesova děkujeme my tam jezdíme jednou do roka😀 je to jen víkend pa-ne 😀 hold už musím na dovču počkat do příštího roku😀

16. srp 2012
avatar

Moc si to tam užijte 🙂

16. srp 2012
avatar

moc si to užíte at vam přeje počasí

16. srp 2012