Mám moc ráda když se vzbudím a vidím malou jak spinká sladce a bezstarostně 🙂 a dneska mi přišlo strašně líto... jak rychle to uteklo a že ji každé ráno už neuvidím....když budu mít ranní směnu....ale těším se až mi bude vyprávět co zažila ve školce. 6e ji ráno učešu když budu mít odpolední a dám ji pusu v noci jak přijdu🙂 a když budu mít noční že ji ráno nachystám dobrou snídani a budu ji budit do školky a večer se budeme loučit pohádkou....hold už mám velkou šikovnou holččku
brusinka.pusinka
autor@elis85 Eli ona to zvládne určitě 😀 a já také přežila jsme to jednou přežiji to zase😀
24. črc 2012
No jasně, už to máš jednou za sebou... :o)))
24. črc 2012
Uteklo to, ale Simča je už šikovná velká holka a ona zvládne, podle mě lépe než ty... :o)))))))