icon

Máme doma noční vypravěčku😀 dneska nám odvypravěla pohádku o štěnátku jak se mu ztratila voda😀... rozsvítila lampičku sedla na postel vzala svoji spinkácí panenku posadila ji naproti sobě a začala vyprávět... my s manželem jen koukaly... když dovyprávěla tak řekla Vidíš Nanynko sluníčko je potvola... pije vodu kytičkám a zvížatkům a oni pak mají žížeň a můžou i umžít,ale my s babičkou jim vodu dáme a on neumžou😀... pak si zhasla lehla a jen poručila Mamí přikrýt😀 Manža lituje že neměl po rucealespoň mobil na natočení🙂 prej příště určitě bude mít😀

avatar

šikulka 😉 a nebyl náhodou v noci úplněk?? nebo že by lítaly múzy? 🙂 Protože my zrovna dnes v noci (kolem 22tý hod.) slyšeli nějaký tichý šramot z pokojíku... tak tam nakoukneme a obě dětičky sedí v rohu Vik. postele v obležení plyšáků a prej jim hrajou divadlo 🙂

12. črc 2012
avatar

@dita_a_ivan 😀 dituš to nebyl ale ona to prostě dělá jak ji utkví nějaká pohádka tak v noci nám z ní cituje nebo písnička a nebo silný prožitek😀

12. črc 2012
avatar

@brusinka.pusinka tak toho by se měla do puberty zbavit 😀 😀 😀

12. črc 2012
avatar

@zuhur 😀 to doufám😀

12. črc 2012