Mamí stávej honem honem.Běž vařit já chci plosím na koupaliště 🙂 Dobrá a co mám uvařit? Jen blambory na pekáči jo.... aby to bylo rychle a můžu je na koupališti papat😀...
Jsem to slyšela v tom telefonátu.... :o)))))))
19. čer 2012
Mamí stávej honem honem.Běž vařit já chci plosím na koupaliště 🙂 Dobrá a co mám uvařit? Jen blambory na pekáči jo.... aby to bylo rychle a můžu je na koupališti papat😀...
Jsem to slyšela v tom telefonátu.... :o)))))))
tak ta je luxusní 🙂