mamí žítla se fotím heč..... a co si oblečeš? no šaty né jšem holka😀😵
je zlatá 🙂
20. únor 2012
brusinka.pusinka
autor@ikarkulka No Kájko musím se zeptat ona někdy má své dny kdy chce jen kalhoty 😀
@gabrielaa je pobavila půl šatny ve školce😀
20. únor 2012
@brusinka.pusinka ta je kouzelná
20. únor 2012
brusinka.pusinka
autor@andrejka100 😵 díky
20. únor 2012
Ty dětské hlášky jsou úžasné!
21. únor 2012
no jašně, čo jinýho! 😀 že se vůbeč ptáš 😀