Mamííí co to važíme? Dělám uzenou polévku s kroupama a brambor uzené masíčko a červené zelí.... a malá říká... Jéžiš Hrách a kroupy to je hloupý.... ale maso to jo to je moc dobré😀
brusinka.pusinka
autor@elviie my to máme na cd na několika a tak písničky ona zná🙂 jen my přišo legrační to spojení.-)
24. črc 2012
to jo, je to takový malý rozumbrada🙂
24. črc 2012
neslyšela to včera ve zpívánkách, tam to zrovna zpívali🙂