icon

mamííí to je smůla☹ proč co se stalo ? nic a to je smůla... se někdy s taťkou nudím😀....Tatínek nechce važit ani věšět pládlo a ani netancuje😀....

avatar

Haaaaaaaaaaa 🙂 ta ma hlasky

14. srp 2012