icon

mamíííí!!!! ozvalo se ve noci🙂 copak princezno? Huláááá huláááá babka čůláááá 😀 a smích samozřejmě spinkala a básničku ji naučil náš povedený dědeček😀 Manžel se málem udusil smíchy v polštáři🙂

avatar

,o)))))

11. črc 2012
avatar

dědečkové učí samou kvalitu a pak se ve školce diví

11. črc 2012