mamíííí to je parááááda . Co je paráda zlatíčko? Venku je podzim a mlha🙂 a co je na tom paráda ? budou mi šuštět nožičky v listí🙂
brusinka.pusinka
autor@2d děkujeme jojo my se radujeme s maličkostí neboť celý krátký život je složený s maličkostí...... a i negativu se snažíme vidět pozitivum🙂..... život je jen jeden a proto ho chcem brát s usměvem🙂
1. říj 2012
🙂 Správný přístup 🙂
2. říj 2012
Mě se líbí z čeho všeho je malá nadšená🙂,měly by jsme si vzít příklad,zastavit se a radovat z maličkostí které nám připadají normální!