icon

mamíííííííííííííííí Copak je? Mám hlad......... a když jdu do kuchyně vidím malou jak je napul těla v lednici a pusu má celou od lučiny a v ruce šunku 😀

avatar

to u nás jede taky 🙂

21. bře 2013
avatar

😀 😀 neztratí se, super 😉

21. bře 2013
avatar

Důležitý je, že si umí poradit 😀

21. bře 2013