icon

maminko víš mám veliké pžání.... a jaké? k narozeninkám? jo už nechci bjusle ale chtěla bych móóóc kžečka....živého? nééé toho zuzu když mu zmáčkneš čumáček on vydává zvuky a tááák krásně lehtá na ruce😀... takže velké přání se mají plnit a už se koukáme po křečkovi😀

avatar

Petr ho dostal od babičky k Vánocům a miluje ho, docela dlouho ho opečovával a měl ho u postele🙂 Tak at udělá radost🙂

10. črc 2012
avatar

@berenika39 no ani nevím kde k němu přišla prostě najednou poněm moc touží a i ví co vše děla😀

10. črc 2012