icon

Miluji svého úžasného manžela....ležím v nemocnici,on se stará o domácnost a ještě mi donese kytičku....je to moje velké milující zlatíčko.....

avatar

jej copak? Snad budeš co nevidět doma 🙂 brzké uzdravení 🙂

9. bře 2014
avatar

Držím pěstičky, a´t jsi co nejdřív fit (i když nevím co ti je???) a jsi zase se svýma zlatíčkama.

9. bře 2014