Mise splněná... plátěnky, kožené botky, tenisky, gumáčky, střevíčky koupeny..... už nás počasí nepřekvapí...... pár triček s minni, Mickym,donaldem a plutem a pak kytičkové a holčičkové vyprané a čekají na léto.......plavečky koupeny a příští víkend hurááá na bazeén 🙂
kam jste vyrazili na nákup?
15. dub 2013
brusinka.pusinka
autor@asmeena Verčo byli jsme u nás v Havířově.... dětský obchůdek a boty v ccc, globusu a daichmanu
15. dub 2013
No páni 🙂
16. dub 2013
jéj, to je paráda🙂 ... nás nákupy bot teprve čekají a vůůůbec se mi do toho nechce... mají akorát gumáky 😅