moje zlaté ráno říká: ploč žikají v ládiu že sněží , když nesněží? no tam taky pěkně kecaj 😀
brusinka.pusinka
autor@ilona_k u nás začlo až teď sněžit jinak také velmi fučí ....ráno byl jen vítr😀
15. únor 2012
😀 to je dobrý
15. únor 2012
Dobrá hláška..Jen fučí? Byla jsem včera ráno v Havířově a u kyvadla jsem nemohla ani jít, jaká byla vichřice, lidem čepky lítaly...
16. únor 2012
🙂 u nás teda kalamita