Nejhezčí letní sluníčko
ať svítí na tvoje čelíčko,
dnešní den celičký
ať hřeje tvé tvářičky
a šťastně ti tluče srdíčko,
naše milovaná holčičko.
Vše nejlepší a nejkrásnější k Tvým3 narozeninám Ti Přejeme Maminka+ tatínek+ bráška
@maybay děkujeme 🙂 mám knížku a do ní píši některé výroky a věci co ten den udělala , takový její deníček od maminky a tatínka🙂
@brusinka.pusinka to je hezke 🙂 Ze ja radim takove zkusene mamince co 😀 Me se libila ta reklama na google jak tam ten tatinek zalozil mail svoji dcerusce a vsechno ji tam ukladal a psal 🙂
Simonce vše nejlepší, hlavně zdraví, štěstí a úsměv na tváři 🙂 :-* teta s Eliáškem ..
@hnedoocka23 Mooooc děkujeme Teto a Eliášku a cmuk
Posíláme Karamelce velikou pusinku a přejeme všechno nej 🙂
@ivarei móóóc děkujeme a pusinku Adámkovi a a Anničce
Karamelce přeje vše nejlepší k třetím narozeninkám a Jindříšek posílá sladkou pusinku 🙂
Simonce přejem jen hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a at se ji líbí ve školce. Posílame pusinku s mimiskem 🙂
Všechno nejlepší Karamelce, ať vám stále roste do krásy a baví vás svýma prupovídkama 🙂
@asmeena Děkujeme teto Verčo🙂
Vše nej Karamelce, ať je hlavně štastná a zdravá
@kristi Děkujme moc 😵
Vše nejlepší k narozeninám, hlavně hodně zdraví a štěstí v životě, ať stále máš úsměv na tváři, Simonko! 🙂
Berusce preju vsechno nejlepsi a hlavne hodne zdravicka. Maminka to napsala krasne, uplne me to dojalo 🙂 Napadlo me, ze bys mela nekam ty sve statusy ukladat aby si je Simonka precetla az bude vetsi 🙂