icon

Nejhezčí letní sluníčko
ať svítí na tvoje čelíčko,
dnešní den celičký
ať hřeje tvé tvářičky
a šťastně ti tluče srdíčko,
naše milovaná holčičko.
Vše nejlepší a nejkrásnější k Tvým3 narozeninám Ti Přejeme Maminka+ tatínek+ bráška

avatar

Berusce preju vsechno nejlepsi a hlavne hodne zdravicka. Maminka to napsala krasne, uplne me to dojalo 🙂 Napadlo me, ze bys mela nekam ty sve statusy ukladat aby si je Simonka precetla az bude vetsi 🙂

27. črc 2012
avatar

@maybay děkujeme 🙂 mám knížku a do ní píši některé výroky a věci co ten den udělala , takový její deníček od maminky a tatínka🙂

27. črc 2012
avatar

@brusinka.pusinka to je hezke 🙂 Ze ja radim takove zkusene mamince co 😀 Me se libila ta reklama na google jak tam ten tatinek zalozil mail svoji dcerusce a vsechno ji tam ukladal a psal 🙂

27. črc 2012
avatar

Simonce vše nejlepší, hlavně zdraví, štěstí a úsměv na tváři 🙂 :-* teta s Eliáškem ..

27. črc 2012
avatar

@hnedoocka23 Mooooc děkujeme Teto a Eliášku a cmuk

27. črc 2012
avatar

Posíláme Karamelce velikou pusinku a přejeme všechno nej 🙂

27. črc 2012
avatar

@ivarei móóóc děkujeme a pusinku Adámkovi a a Anničce

27. črc 2012
avatar

Karamelce přeje vše nejlepší k třetím narozeninkám a Jindříšek posílá sladkou pusinku 🙂

27. črc 2012
avatar

Simonce přejem jen hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a at se ji líbí ve školce. Posílame pusinku s mimiskem 🙂

27. črc 2012
avatar

@zuhur
@mickeyd moc moc děkujeme🙂

27. črc 2012
avatar

Všechno nejlepší Karamelce, ať vám stále roste do krásy a baví vás svýma prupovídkama 🙂

27. črc 2012
avatar

@asmeena Děkujeme teto Verčo🙂

27. črc 2012
avatar

Vše nej Karamelce, ať je hlavně štastná a zdravá

27. črc 2012
avatar

@kristi Děkujme moc 😵

27. črc 2012
avatar

Vše nejlepší k narozeninám, hlavně hodně zdraví a štěstí v životě, ať stále máš úsměv na tváři, Simonko! 🙂

29. črc 2012