No to snad není pravda...proč mám jako ty brambory na tom talíři...copak nemám nárok na bramborový salát?to se jsem nejmenší neznamená že mě ošidíte.....promiňte slečno hned to napravím,řekl s úsměvem číšník můj špatný úsudek.....Karamelka dostala br.salát a velký ovocný pohár jako omluvu.....B-)
brusinka.pusinka
autor@zuhur nedala se,hold to je tak když číšník neplní objednávky.....ale byla hodně rozčilená...pobavila celou restauraci
8. únor 2014
😀 ona se neztratí, šikulka
9. únor 2014
😀 šikovná holka. Jen se nedej Karamelko! 😉