icon

Prababička koupila Karamelce dvd Dorotka a papoušek.... Malá ho zbožňuje, už koukáme po 5😀 a je sranda jak jim napovídá co bude dál😀

avatar

ještě, že je tak šikovná, co kdyby zapomněli jak je to dááál😅😅😅

29. bře 2012
avatar

@bellka Je to k pousmání hlavně když je pohádka se zpěvákem kde zpívá Kája božský.-D

29. bře 2012
avatar

@brusinka.pusinka věř nebo né, ale zrovna tahle pohádka s Kájou se mi vybavila jako prvnííí 😅

29. bře 2012
avatar
29. bře 2012
avatar

můžu se zeptat, zda se tvoje dcera opravdu jmenuje Karamelka nebo je to jen přezdívka? Promiň míi mou zvědavost, ale je to strašně roztomilý 😀

29. bře 2012
avatar

@valonika je to přezdívka😉 jmenuje se Simonka😵

29. bře 2012
avatar

@brusinka.pusinka krásný jméno, díky za odpověď - já už jsem si normálně říkali, že ti dovolili takové jméno 🙂 😀

29. bře 2012
avatar

@valonika Děkujeme no to nevím ale jméno Caramell má kamarádka co žije ve Francii😵 Jinak jsme měli pro kluka také jméno David😀

29. bře 2012
avatar

@brusinka.pusinka v zahraničí to je se jménama úplně jiné, tam se dítě může jmenovat klidně "jablko" nebo jako stíhačka 😀 To jen v češtině by některá jména zněla fakt divně 😀 David je krásný jméno, že jo? I když mně se víc líbí Petr, ale to je manžel a ten chtěl, aby se jména rozlišila 🙂

29. bře 2012
avatar

David je nádherné jméno Manžel vybíral kdyby jsme měli kluka já pro holčičku, Jinak Petr je fajn je to můj švagr a můj muž je Pavel😀 v záloze byl jěště Damián ale já věděla že budu mít čapulku a jméno Simonka se mi moc líbí a není ho zatím hodně😀... jojo v zahraničí je to jedno tam angličtina ty jména dovoluje a nepřipadají nikomu dvný.-D

29. bře 2012
avatar

jj Dorotka u nás taky vede, hraje několikrát denně na Nickelodeonu tak malý taky nonstop zpívá Batoh Batoh, Má mapa má mapa 😀 hrozně ho to baví

29. bře 2012
avatar

@bajusik Baruško to není ten dinosaurus t je klasická čská pohádka.-) http://www.ahaonline.cz/clanek/trapasy/19675/o-...

29. bře 2012
avatar

já jsem nemyslela dinosaura. Myslela jsem tohle http://www.csfd.cz/film/262877-dora-pruzkumnice/ myslela jsem že tam má ptáka a ona tam má opičku 😀

29. bře 2012
avatar
29. bře 2012
avatar

U nás takhle frčí KUKy se vrací a Cars......pořád pořád pořád.....tu vaši pohádky ani neznám, kouknu se poní...dík za inspiraci....nějak mi Kuky i Auta už lezou ušima🙂

1. dub 2012