Příprava na vánoční šití.....ozdoby a dekorace na stromeček i mimo....už se moc těšíme.....dozdobime vizovickym pečivem a perničky......
jsem zvědavá a těším se na inspiraci.
@zabicka1 určitě vyfotim
jsem zvědavá a těším se na inspiraci.