icon

Příprava na vánoční šití.....ozdoby a dekorace na stromeček i mimo....už se moc těšíme.....dozdobime vizovickym pečivem a perničky......

avatar

jsem zvědavá a těším se na inspiraci.

11. říj 2014
avatar

@zabicka1 určitě vyfotim

11. říj 2014